Sms súťaž o Internetový rádioprijímač GoGEN IR167BTB

sms sutaz iRadio - Sms súťaž o Internetový rádioprijímač GoGEN IR167BTB

Pošlite sms v tvare DYCHOVKA na číslo 6660 a hrajte o nové internetové rádio GoGEN IR167BTB v hodnote 117€

Cena spätnej sms 2,-€ s DPH

 

Sms súťaž začína 1.9.2020 a končí 30.9.2020.

 

Hráte o Internetový rádioprijímač GoGEN IR167BTB .(v hodnote 117€)

 

Popis produktu:

Rádio internetové, WLAN pripojenie, LCD displej 2,4″, Bluetooth, WiFi, DLNA, UPnP, digitálny FM tuner, dual alarm, predpoveď počasia, ekvalizér, výkon 14W

Detailný popis:

Internetové rádio vás zabaví a dokáže vás dostať do tej správnej nálady. Vďaka modernému dizajnu sa hodí do ktorejkoľvek časti domácnosti a prináša aj bohatú ponuku funkcií vrátane sieťového Wi-Fi streamingu UPnP alebo podpory prehrávania playlistov z úložiska mediaYou.

Celosvetový príjem rádiostaníc bez pripojenia k PC

Rádio je pripravené pre pripojenie k sieti WLAN, aby ste mohli počúvať rozhlasové stanice z celého sveta. Keď si založíte účet na serveri www.mediayou.net, dostane sa vám vďaka funkcii Moje mediU možnosť zobrazovať zoznam vašich obľúbených staníc. Ponuka prijímača umožňuje obsadiť 20 pozícií.

Mobilná aplikácia

Ovládanie vám môže spríjemniť aplikácia AirMusic navrhnutá pre ovládanie internetového rádia na diaľku prostredníctvom Wi-Fi. Okrem toho ale dokáže aj bezdrôtovo prehrávať súbory vnútri vášho telefónu či tabletu.

Váš prístup k informáciám

Internetové rádio je nielen zdrojom hudby, ale teraz aj informačným centrom. Práve jeho prostredníctvom sa môžete ľahko dostať k informáciám o predpovediach počasia až pre dve tisíc miest na svete alebo k správam o finančníctve z celého sveta.

Rádio alebo reproduktor?

Rádio je navyše vybavené aj funkciou Bluetooth, s ktorého pomocou ho v okamihu premeníte na bezdrôtový reproduktor, ktorý zvládne prehrávať hudobné súbory z vašich smart zariadení. Disponuje aj plochým farebným displejom s uhlopriečkou 6 cm a nechýba mu ani možnosť nastavenia jasu či výber medzi čiernobielym a farebným režimom. Ponuka funkcie je celkovo bohatá a nachádzajú sa v nej napríklad tri nezávislé budíky, nastaviteľný ekvalizér, zapojenie do DLNA siete alebo detekcia vašej polohy pre prehrávanie miestnych rádií.

Praktický spoločník voľného času
S internetovým rádiom značky Gogen získavate spoločníka, ktorý vás dokáže zabaviť a naladiť na dobrú náladu na dlhé hodiny. Moderné internetové rádio s možnosťou postaviť ho prakticky kdekoľvek v domácnosti, kancelári či v pracovni, vás presvedčí svojim jednoduchým moderným dizajnom a radou funkciou. Sieťové prehrávanie s WiFi streamingom /UPnP/ alebo podpora prehrávania playlistov prostredníctvom úložišťa mediaYou, robí z tohoto malého prístroja praktického spoločníka voľného času.

Celosvetový príjem rádiostaníc bez potreby pripojenia k počítaču
Stačí pripojiť rádio do siete WLAN a budete počuť celý svet. Internetové rádio vám sprostredkuje prístup k rozhlasovým staniciam celého sveta. Založte si vlastný účet na servery www.mediayou.net a vďaka funkcii Moje mediU si zobrazíte a prehráte vlastný zoznam obľúbených staníc. Priamo v ponuke prijímača potom môžete obsadiť 20 pozícií pre uloženie obľúbených internetových rádiostaníc.

Mobilná aplikácia pre jednoduché ovládanie
Pre milovníkov mobilných aplikácií doporučujeme aplikáciu pre chytré telefóny AirMusic, vďaka ktorej môžete svoje internetové rádio pohodlne ovládať aj na diaľku prostredníctvom WiFi. Okrem ovládania rádia dokáže táto aplikácia prostredníctvom prijímača prehrávať hudobné súbory z telefónu.

Prístup k informáciám
Internetové rádio by sa dalo nazvať aj takým malým informačným centrom. Získate vďaka nemu informácie o počasí a predpoveď pre 2000 svetových miest a finančné informácie z celého sveta.

Bluetooth urobí z rádia reproduktor
Prístroj disponuje funkciou Bluetooth, vďaka ktorej si z rádia môžete vytvoriť reproduktor, na ktorom prehráte hudobné súbory z ostatných zariadení disponujúcich funkcionalitou Bluetooth, najčastejšie z mobilných telefónov.
Internetové rádio je osadené plochým, plne farebným prehľadným 6 cm displejom s možnosťou nastavenia jasu a výberom medzi čiernobielym alebo farebným režimom.

Z ponuky funkcií môžete ďalej využiť aj tri nezávislé budíky, nastaviteľný ekvalizér, zapojenie do DLNA siete alebo prehrávanie miestneho rádia s automatickou detekciou vašej aktuálnej polohy.

Funkcie:

 • Internetové rádio
 • Digitálny FM tuner
 • Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
 • Prehrávanie hudby z externých úložísk
 • Možnosť ovládania pomocou mobilnej aplikácie
 • Hodiny, Budík
 • Informácie o počasí
 • Odložené vypnutie

Špecifikácia:

 • Vstavaná WiFi
 • Bluetooth V2.1+EDR
 • DLNA, UPnP
 • Podpora formátov FLAC, MP3, AAC, WMA, WAV
 • Digitálny FM tuner, 20 predvolieb
 • 2,4″ LCD displej
 • USB výstup pre nabíjanie externých zariadení 5 V / 1 A
 • Slúchadlový výstup
 • 2,4″ farebný LCD displej
 • Výkon 2 x 7 W

Obsah balenia:

 • Internetové rádio
 • Diaľkové ovládanie

 

 

Štatút súťaže:
https://www.radiodychovka.sk/statut-sutaze/

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Súhlasím
Odmietnúť