Nemáte ešte vlastné CD ? Kontaktuje nás

Ak sa ešte nájde kapela ktorá v 21.storočí nemá nahraté ani jedno CD niečo bude asi zlé. Niekde sa musela stať chyba. 🙁

Kontaktujte nás na tel.čísle 0950 405 069 alebo e-mailom info@dychovahudba.sk


Nie že by na CD nosiči extra záležalo ale predsa každá kapela sa chce prezentovať prípadne zaznamenať svoju tvorbu na pamiatku pre budúce generácie.

Aký má potom zmysel fungovať ? venovať sa tejto dobrovolníckej činnosti ? no predsa preto aby sa kapela rozvíjala, pracovala na sebe a tieto výsledky predstavila publiku na verejných koncertoch, festivaloch, CD a v rádiu či rozhlase.

Preto chceme touto cestou požiadať  dychovky, orchestre  ktoré nedisponujú žiadnym CD nosičom aby sa nám ohlásili či už telefonicky alebo mailom nech sa môžeme pokúsiť  túto dlhoročnú krivdu napraviť. 🙂

Sme schopný zabezpečiť nahrávanie CD v rámci celého Slovenska.

dychovka nahravanie cd

Takže je jedno že ste dychovka z Košického, Banskobystrického alebo Trnavského kraja.

Projekt Slovenská Dychová Hudba vznikol práve za týmto účelom. Byť nápomocný v rámci rozvoja a podpory dychovej hudby na Slovensku. Samozrejme na to aby všetko fungovalo ako má musia chcieť s nami spolupracovať aj súbory a orchestre pretože je to v prvom rade o vás nie o nás.

Malo by vymiznúť post-komunistické zmýšlanie že všetko bolo zadarmo, všetko nám kúpia čo si napíšeme na žiadanku atď.  Možno sa ešte nájdu také kapely ktoré majú za sebou veľký závod ktorý ich financuje ale to bude už iba minimum.

Taktiež by malo zmiznúť ohováranie, závisť, a kadejaké žabomyšie vojny.

Nikomu to nepomáha ani neprospieva.

Ani spolkom ani dychovke!

Musíme sa spojiť a zlúčiť. Zdravá rivalita môže zostať na pódiu kde majú kapely motiváciu predviesť svoje výkony a inšpiráciu na to aby sa stále zlepšovali.


REKAPITULÁCIA  Propagujte a zdielajte stránku www.dychovahudba.skLajknite nás na Facebooku – Slovenská Dychová HudbaPridajte sa k skupine, pozvite svojich známych, rodinu do skupiny

Slovenská dychová hudba – Fanklub


Nech sa projekt Slovenská Dychová Hudba rozrastá. Čím nás bude viac muzikantov, spevákov, súborov, fanúšikov tým to všetko bude lepšie fungovať a odrazí sa to na slovensskej dychovke.

PS. Tak ako platilo heslo kedysi – V jednote je sila platí aj dnes!

Hudbe Zdar 🙂

slovenska dychova hudba

dychovahudba

Komponujem a aranžujem skladby pre dychovú hudbu, dychové kvinteto, kvarteto, Big Band. Som aktívny trombonista, tenorista, barytonista, (príležitostne tubista)