Baví ťa hudba a chceš o nej písať?  Pridaj sa k nám!

Nový hudobný portál Slovenská Dychová Hudba hľadá do svojich radov nových redaktorov, ktorí radi píšu o hudbe ideálne o tej dychovej.

Máš rád/a hudbu, bavia ťa festivaly /koncerty a máš prehľad o všetkých hudobných novinkách? V tom prípade hľadáme práve teba!

Hudobný portál vznikol v roku 5/2019 ako portál, pre podporu a prezentáciu slovenskej dychovej hudby, dychových orchestrov, skladateľov, aranžérov, textárov a podujatí.

Koho teda hľadáme?

Hľadáme redaktorov, ktorí budú prinášať zaujímavé články o dychovej hudbe, ktoré budú publikované na hudobnom portáli www.dychovahudba.sk a následne aj na našich profiloch sociálnych sietí ako Facebook alebo Instagram.

Každý redaktor bude zaregistrovaní a zaškolení do nášho systému, kde bude môcť slobodne pridávať svoje hudobné články. 
Články môže redaktor vkladať do akejkoľvek kategórie, ktorú si vyberie, Novinky zo sveta dychovej hudby, kapely, koncerty, recenzie, rozhovory, zaujímavosti.

Čo za to dostanem?

Redaktorom ponúkame akreditácie na koncerty a festivaly, CD nosiče, zľavy v partnerských obchodoch, zaujímavé spolupráce s hudobníkmi a kapelami a hlavne prax a bohaté skúsenosti, ktoré využijete pri ďaľšom osobnom rozvoji.

Poprosím zdielajte kaje-taje  Ďakujem

dychovahudba

Komponujem a aranžujem skladby pre dychovú hudbu, dychové kvinteto, kvarteto, Big Band. Som aktívny trombonista, tenorista, barytonista, (príležitostne tubista)